True
Kennis.TV - TV kijken via internet, de beste Kennis tv-programma's bij elkaar! Nederland.FM   Nederland.TV   Contact   Privacy & Cookies  

Populair

BinnensteBuitenGisteren 18:45
2Doc1 april 23:10
Het Uur van de Wolf20 februari 14:30
Close Up9 november 10:20
Andere tijden25 maart 22:25
Verborgen verleden3 april 20:35
Nu te zien6 maart 22:10
VPRO TegenlichtEergisteren 22:15
3Doc15 februari 00:10
De monitorGisteren 22:30
24 Uur In De E.R.Gisteren 22:20
Fryslân dok4 april 15:30
Lauren!20 januari 22:05
Ik durf het bijna niet te vragen26 november 22:50
De kennis van nu1 april 22:25
Andere Tijden Special26 januari 14:35

Gisteren meest bekeken

BinnensteBuitenGisteren 18:45
De monitorGisteren 22:30
24 Uur In De E.R.Gisteren 22:20
Welkom in de 80-jarige OorlogGisteren 14:30
Wild PortugalGisteren 20:30

Eergisteren meest bekeken

VPRO TegenlichtEergisteren 22:15

Laatst toegevoegd

BodyshockersVandaag 00:05
De monitorGisteren 22:30
24 Uur In De E.R.Gisteren 22:20
Wild PortugalGisteren 20:30
BinnensteBuitenGisteren 18:45
Welkom in de 80-jarige OorlogGisteren 14:30
VPRO TegenlichtEergisteren 22:15
In de voetsporen van de Bevrijding4 april 20:35

BinnensteBuitenGisteren 18:45
2Doc1 april 23:10
Het Uur van de Wolf20 februari 14:30
Close Up9 november 10:20
Andere tijden25 maart 22:25
Verborgen verleden3 april 20:35
Nu te zien6 maart 22:10
VPRO TegenlichtEergisteren 22:15
3Doc15 februari 00:10
De monitorGisteren 22:30
24 Uur In De E.R.Gisteren 22:20
Fryslân dok4 april 15:30
Lauren!20 januari 22:05
Ik durf het bijna niet te vragen26 november 22:50
De kennis van nu1 april 22:25
Andere Tijden Special26 januari 14:35
Zapp Echt Gebeurd15 december 19:25
Urk!30 maart 21:25
3LAB22 maart 23:15
Welkom in de 80-jarige OorlogGisteren 14:30
TV Monument31 maart 10:20
MAX Minicollege4 december 16:30
2Doc Kort29 maart 21:10
Andries en de wetenschappers15 oktober 23:25
Welkom in de Gouden Eeuw29 maart 15:05
Máxima, de pleitbezorger25 december 11:05
Welkom in de IJzeren Eeuw8 maart 18:20
Welkom in de jaren 6026 januari 14:20
Proefkonijnen13 januari 20:25
In Europa23 februari 22:10
De Leeuw Van Zeeland22 februari 19:10
Toms Engeland6 februari 11:15
Verborgen verleden van Nederland29 november 21:05
Documentaire30 maart 20:30
RTL Z Special2 april 19:50
Onze jongens op Java12 december 20:25
BodyshockersVandaag 00:05
De Zaak Menten5 november 23:15
Broeders in Berlijn14 november 20:25
Sign of the times19 januari 12:35
2Doc IDFA Primeur28 november 23:00
Hotel Athene16 december 23:05
Het raadsel Rembrandt19 oktober 21:05
Tijl in het voetspoor van Bach29 oktober 21:10
Op zoek naar Rembrandt15 december 17:10
De Strijd20 januari 17:15
Het Coronavirus13 maart 20:30
Hoog Water24 februari 20:30