True
Kennis.TV - TV kijken via internet, de beste Kennis tv-programma's bij elkaar! Nederland.FM   Nederland.TV   Contact   Privacy & Cookies  

Populair

De kinderen van Ruinerwold14 april 21:30
Zweden doen het anders11 juni 20:35
NOS Bevrijdingsjournaal Extra13 december 21:30
De wereld van de Chinezen21 februari 20:20
College tour2 juni 20:25
BinnensteBuiten16 april 18:50
2Doc5 januari 22:50
Het Uur van de Wolf26 augustus 09:55
Close Up2 januari 08:40
Verborgen verleden27 februari 20:35
Andere tijden14 april 22:20
Nu te zienEergisteren 21:15
VPRO Tegenlicht28 maart 22:05
3Doc31 maart 22:05
De monitor7 december 22:20
Broodje Gezond13 augustus 22:45

Gisteren meest bekeken

3LABGisteren 23:45
BrainstormGisteren 17:35
Scheefgroei in de polderGisteren 21:20
Trump Takes on the WorldGisteren 22:55
WatermanGisteren 20:20
Argos MedialogicaGisteren 22:10

Eergisteren meest bekeken

Nu te zienEergisteren 21:15
Fryslân dokEergisteren 15:05

Laatst toegevoegd

3LABGisteren 23:45
Trump Takes on the WorldGisteren 22:55
Argos MedialogicaGisteren 22:10
Scheefgroei in de polderGisteren 21:20
WatermanGisteren 20:20
BrainstormGisteren 17:35
Nu te zienEergisteren 21:15
Fryslân dokEergisteren 15:05

De kinderen van Ruinerwold14 april 21:30
Zweden doen het anders11 juni 20:35
NOS Bevrijdingsjournaal Extra13 december 21:30
De wereld van de Chinezen21 februari 20:20
College tour2 juni 20:25
BinnensteBuiten16 april 18:50
2Doc5 januari 22:50
Het Uur van de Wolf26 augustus 09:55
Close Up2 januari 08:40
Verborgen verleden27 februari 20:35
Andere tijden14 april 22:20
Nu te zienEergisteren 21:15
VPRO Tegenlicht28 maart 22:05
3Doc31 maart 22:05
De monitor7 december 22:20
Broodje Gezond13 augustus 22:45
Ik durf het bijna niet te vragen22 september 22:10
Lauren!2 september 23:05
Urk!8 februari 01:00
Fryslân dokEergisteren 15:05
De kennis van nu23 december 22:55
Andere Tijden Special2 januari 22:05
Zapp Echt Gebeurd15 december 19:25
3LABGisteren 23:45
Blauw Bloed Special2 januari 18:45
Documentaire13 april 20:30
Six over Rembrandt13 oktober 22:30
TV Monument6 februari 17:05
Welkom in de 80-jarige Oorlog30 augustus 14:55
2Doc Kort4 april 21:00
80 Jaar Oorlog25 augustus 13:55
Michael Moore15 april 20:08
Rond de Noordzee18 juni 20:25
MAX Masterclass18 november 21:30
Kloosterserie27 augustus 16:25
MAX Minicollege4 december 16:30
Andries en de wetenschappers9 januari 12:15
Welkom in de Gouden Eeuw5 februari 14:15
Welkom in de IJzeren Eeuw18 februari 15:05
Het leven van Hitler3 september 23:50
In Europa27 december 22:10
Verborgen verleden van Nederland28 augustus 19:45
Welkom in de jaren 6021 februari 18:05
Anne Frank House26 december 10:00
Máxima, de pleitbezorger25 december 11:05
RTL Z Special4 maart 14:30
Jules Unlimited15 juli 13:20
Voor de vorm27 december 23:00